KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746033
nr 1274 6033
Margareta Petré
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Modell, Signerad. Olja på duk, oramad, 75x78 cm
Margareta Petré, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
600 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:59:14